Parkiety Avi
Jakość godna polecenia.

Podłogi olejowane nie posiadają tak dużej warstwy ochronnej na drewnie jak lakierowane. Oleje jednak wnikają wgłąb drewna konserwując je. Ogromnym plusem podłóg olejowanych jest ich naturalny wygląd, gdy dotykamy takie podłogi mamy wrażenie takie jak przy kontakcie z naturalnym niczym nie zabezpieczonym drewnem. Renowacja podłogi drewnianej również jest łatwiejsza, drewno nie wymaga w przyszłości cyklinowania, wystarczy jedynie nałożyć kolejną warstwę oleju, aby przywrócić podłodze świeży wygląd. Podłogi olejowane potrzebują jednak ciut więcej naszej uwagi. Aby struktura powierzchni była zabezpieczona i nie przyjmowała wody, kurzu i brudu, powinniśmy raz na 2-3 miesiące zabezpieczyć podłogę olejowaną specjalnymi pielęgnatami. Nałożenie ich nie zajmie jednak dużo więcej czasu niż standardowe umycie podłogi. Powinniśmy również pamiętać o tym aby raz na 2-3 lata nałożyć kolejną warstwę oleju.
Parkieciarzowi do nałożenia takiej warstwy dla 50m2 podłogi potrzeba 2 godzin. Więc nie odstraszając prace nie są na tyle skomplikowane jak przy pełnej renowacji, wraz z cyklinowaniem.

Państwa Opinie

Jan
Jan z Krakowa
Pan Łukasz był bardzo pomocny, załatwił wszystko, doradził. Pana Łukasza mi polecono i sam chętnie polecę firmę jak i pana Łukasza
Kasia
Kasia Katowice
Mogę wszystkim polecić, odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku. Jestem zadowolona z usług tej firmy.
Alicja
Alicja Warszawa
Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Pracownicy firmy byli doświadczeni i bardzo dobrze wykonali swoją pracę.