Parkiety Avi
Jakość godna polecenia.

Pomiary wilgotności
Kiedy w budynku pojawia się wilgoć, najważniejsza jest szybka i trafna diagnoza oraz dobranie odpowiedniej metody i ustalenie koniecznego zakresu osuszania, aby osiągnąć jego najwyższą skuteczność. Oferujemy pomiary wilgoci zarówno punktowej klimatycznej oraz wgłębnej (wewnątrz ścian).

Pomiary pozwalają stwierdzić czy:
•    obecny poziom zawilgocenia niesie za sobą ryzyko powstawania grzybów i pleśni
•    położone tynki wyschły na tyle aby można bez obaw kontynuować dalsze prace wykończeniowe
•    wylewki osiągnęły już odpowiednie parametry do położenie podłóg
•    pojawiająca się wilgoć jest spowodowana punktowym zawilgoceniem (np. awaria instalacji lub przeciek) czy tez jest wilgocią kapilarną podciągająca na skutek wadliwej hydroizolacji

Osuszanie w trakcie budowy
Wilgoć technologiczna w nowo budowanych obiektach może skutecznie opóźnić rozpoczęcie dalszych prac wykończeniowych lub, co gorsze, może być przyczyną wystąpienia poważnych szkód na skutek rozpoczęcia dalszych etapów prac mimo zbyt wysokiej wilgotności. Problem wilgoci technologicznej dotyczy zarówno murów/ścian jak i posadzek, gdzie przed zastosowaniem takich materiałów wykończeniowych jak np. drewno muszą być osiągnięte określone parametry wilgotności.

Korzyści osuszania wilgoci technologicznej to przede wszystkim:
•    znaczne przyspieszenie i oszczędność czasu
•    możliwość kontynuowania prac wykończeniowych także zimą
•    wyeliminowanie ryzyka związanego ze zbyt wysokim poziomem wilgotności
•    korzyści czasowe jak i finansowe w stosunku do tradycyjnego osuszania ścian czy wylewek metodą suchego ogrzewania i wietrzenia.
•    dzięki usunięciu nadmiernej wilgoci z budynku, znacząco poprawiamy także jego parametry termiczne
Nasza usługa umożliwia znaczne przyspieszenie procesu osuszania oraz podniesienie jego skuteczność. Pozwoli to oszczędzić czas realizacji inwestycji i uniknąć ryzyka związanego z wystąpieniem usterek spowodowanych wilgocią oraz kosztów związanych z opóźnieniem terminu realizacji.

Usuwanie odorów / ozonowanie
W sytuacjach, w których doszło do intensywnego zanieczyszczenia pomieszczeń np. sadzą czy czadem po pożarze, czy też dymem z papierosów lub odorami organicznymi, chemiczne odczyszczenie nawierzchni ścian nie wystarczy. W takich sytuacjach niezbędne jest wykonanie ozonowania, aby skutecznie i całkowicie pozbawić pomieszczenia uciążliwego zapachu.

Ozon ( O3) – jest jedną z najczystszych i najsilniejszych substancji utleniających i bakteriobójczych. Ma 3000 razy mocniejsze działanie bakteriobójcze od chloru!
Trwałość ozonu uzależniona jest od panującej temperatury i wilgoci, a jego  rozpad rozpoczyna się zaraz po jego powstaniu. W normalnych warunkach  utrzymuje się on ok. 20-30 min. Po tym czasie związek ozon - O3 ulega rozpadowi i zamienia się ponownie w  tlen - O2.  Pozostający zapach jest wynikiem niegroźnych związków powstałych w skutek reakcji nienasyconych substancji organicznych z ozonem.

Oferujemy ozonowanie w celu:
•    usuwania nieprzyjemnych zapachów,
•    odgrzybiania,
•    dezynfekcji.

Państwa Opinie

Jan
Jan z Krakowa
Pan Łukasz był bardzo pomocny, załatwił wszystko, doradził. Pana Łukasza mi polecono i sam chętnie polecę firmę jak i pana Łukasza
Kasia
Kasia Katowice
Mogę wszystkim polecić, odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku. Jestem zadowolona z usług tej firmy.
Alicja
Alicja Warszawa
Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Pracownicy firmy byli doświadczeni i bardzo dobrze wykonali swoją pracę.